Rady a tipy - blog

Trouba nebo remoska?

  …ptají se i ti, kteří doma troubu mají, a zároveň pošilhávají po zázraku zvaném remoska. Není div...

Titanové nádobí je spíše označení způsobu výroby

titanové nádobí IX.Stále více a více lidí se zajímá a vyhledává na internetu sousloví „titanové nádobí“. Co si běžný smrtelník má pod tímto souslovím představit? Z názvu by logicky vyplývalo – nádobí vyrobené z titanu.  S titanovým nádobím je to ale trochu jinak. Termín titanové nádobí vznikl v 60. letech 20 století, kdy byl patentován nový postup výroby nádobí. V čem spočíval?

Akce Cezarrino: 1 + 1 = 1 800

cezarrino akceNenechte si ujít akci na nádobí značky Cezarrino. Vyberte si 2 špičkové pánve od této značky a zaplatíte jen 1 800 Kč. Za obě? Samozřejmě. Za tuto skvělou akci získáte do kuchyně pomocníky, na kterých zvládnete rychlou úpravu mas, zeleniny a třeba i slaďounké omelety. Sbíhají se vám chutě? Měli byste spěchat, akce je časově omezená.

Jaké nádobí je nejlepší? VIII. Luxusní měď

měděné nádobí VIII.Měď je nejluxusnějším materiálem pro výrobu kuchyňského nádobí. A to zejména ze dvou důvodů: ze všech kovů využívaných v kuchyni měď nejlépe vede teplo. Takže se na plotně rychle a rovnoměrně rozehřívá. A ze široké škály druhů a variant díky barvě čisté mědi působí nejluxusnějším dojmem právě měděné nádobí.

Jak vypálit ocelovou pánev?

jak_vypalit_panev_icoOcelovou pánev, aby vám dobře sloužila a nic se na ní nepřipalovalo, musíte doma nejdřív tzv. vypálit. Jak na to? Nebojte se, je to úplně snadné. Potřebovat budete jen něco oleje a taky volná kamna, na kterých pánev vypálíte. Jak na to, uvidíte na krátkém videu, které nám natočil a poslal náš zákazník.

Na TV Prima vám ve Vychytávkách Extra představíme nádobí Castey

vychytavky_extra_ico Máme pro vás skvělou zprávu: dívejte se na TV Prima, kde vám v populárním pořadu vychytávky Extra ukážeme novinky u úžasného nádobí zn. Castey. Dívejte se a dozvíte se, jak vám toto nádobí ušetří čas, práci i peníze a dovolí vám, abyste si vaření ještě více užili. „Takže, kdy, kde?“ ptáte se :)!

Stránka 1 z 3 - 22 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.