Video kuchařka

video recepty

Snídaňová směs


Škvarková pomazánkaŘíká se, že snídaně je nejdůležitější jídlo dne. Proto jsme si pro vás v nejnovějším receptu jednu připravili - je výživná, chutná a s pomocí vysoké pánve granit vám příprava zabere jen několik minut. 

 

Pečené kuře s mrkví a brambory – videorecepty 

 

Kuřecí nudličky na kari

V tomto receptu zavítáKuřecí nudličky na karime do asijské kuchyně a připravíme si lahodné kuřecí nudličky na kari. Tento recept navíc ocení každý, kdo nerad pracuje v kuchyni se spoustou nádobí, protože k přípravě tohoto pokrmu budeme potřebovat pouze jednu hlubší pánev nebo hrnec. Pro přípravu tohoto jídla jsme zvolili Indukční nízký hrnec se skleněnou poklicí Castey.

Pečené kuře s mrkví a brambory – videorecepty 

 

Čokoládové crinkles sušenky

Čokoládové crinkles sušenkyPřipravili jsme si pro vás další sladký videorecept. Čokoládové crinkles sušenky jsou neuvěřitelně jednoduché na přípravu a zaručeně tím potěšíte sebe, rodinu i návštěvu, která k vám domů zavítá. Základem je kvalitní čokoláda a dobře udělané těsto.

 

Pečené kuře s mrkví a brambory – videorecepty 

 

Palačinky s nutellou a lesním ovocem

Palačinka s nutellou a lesním ovocemÚžasný recept na palačinky s nutellou a lesními plody. Jednoduché, rychlé a chuťově naprosto skvělé. Abyste to měli o poznání snazší, připravili jsme pro vás video i PDF, které si můžete vytisknout a recept si založit do své vlastní kuchařky. Z naší nabídky pánví si můžete vybrat tu pravou, se kterou je radost vařit takto skvělé sladké pokrmy.

 

Pečené kuře s mrkví a brambory – videorecepty 

 

100% domácí pizza

pizzaKdo by nemiloval pizzu. S dalším jednoduchým receptem z kuchyně bloggera Daddy&Cook si doma velmi rychle připravíte vlastní pořádnou pizzu přesně podle vaší chuti. Až zjistíte, jak je její příprava jednoduchá, zařadí se domácí pizza na seznam vašich oblíbených jídel.

Aby bylo těsto perfektně křupavé, ingredience výtečně propečené a zážitek z pizzy dokonalý, vytipovali jsme pro vás Oboustraný gril Flonal, který je pro přípravu pizzy jako stvořený.

 

Pečené kuře s mrkví a brambory – videorecepty 

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.