Litinové nádobí Staub

1 položek celkem
Staub Hrnec oválný s poklicí 31cm, 5,5 litru- skořicová
Akce
ZdarmaZdarma 8 799 Kč –2 %
7 103,31 Kč bez DPH
8 595 Kč

Rozměr 310 mm oválný, 5,7 l Tělo nádoby z litiny Povrch smalt, skořicová barva Vhodný na indukci - ANO  

Kód: 11031806

Registrujte se a získejte 5 % slevu na nákup a jedinečnou kuchařku, kterou vám pošleme na email - stačí se registrovat.

STAUB TOP

Litinové nádobí Staub

A zase ta Francie! Ačkoliv není historie značky Staub příliš dlouhá, i přesto získala markantní věhlas mezi světovými šéfkuchaři. Výrobky značky Staub dnes zaujímají nenahraditelné místo ve špičkových restauracích i v běžných domácnostech. Společnost Staub byla založená v roce 1974 Francisem Staubem v Alsasku v severovýchodní Francii. Její hlavní náplní je výroba litinového a keramického nádobí pro všechny, které gastronomie baví a těší.

Litinové nádobí Staub - dokonalá funkce i design

Design každého kusu nádobí Staub je navržen přímo z rukou samotného zakladatele brandu. Co kus, to originál. Všechny výrobky jsou smaltované zevnitř i zvenku a mohou být používány na všech typech ploten včetně indukčních. Profesionálové i domácí kuchaři oceňují masivní litinové a smaltované nádobí Staub, díky němuž získává proces vaření zcela jiný rozměr. Dokonalá funkčnost nádobí při vaření jde ruku v ruce s podáváním pokrmů – litina dlouho udržuje teplotu servírovaného jídla.

Tradice i současné trendy pod jednou pokličkou

Víte, jak vzniká litinové nádobí? Do pískové formy se odlije roztavené železo a poté se po obou stranách pokryje smaltem. Výsledkem je litinové nádobí vynikajících vlastností na vaření. Odlévané smaltované železo - litina je navíc zdravý, tradiční a vysoce odolný materiál, který se perfektně hodí pro pozvolné a dlouhé vaření. Poklice hrnců jsou konstruovány s nepatrnými hroty, které při vaření zaručují plynulou cirkulaci vzduchu a páry. Proto máte zajištěny ideální podmínky pro jakýkoliv tip vaření. Litinové nádobí udržuje teplo připraveného pokrmu, podporuje chuť použitých ingrediencí a je takřka nerozbitné. Nádobí Staub je naprosto jedinečné: kombinuje klasické i moderní prvky, kloubí současné trendy s tradičními postupy a umožňuje zákazníkovi výběr hned z několika barevných provedeních.

PŘEDSTAVENÍ ZNAČKY STAUB

 

 Michelinští šéfkuchaři doporučují nádobí Staub