Soutěž

⬛⬛⬛⬛ Soutěž jsme ukončili, není aktuální.

Nehlasujete ani nevkládejte tedy další příspěvky :) ⬛⬛⬛⬛

 

 

 

Napište nám název receptu a vyhrajte valentýnský balíček!

Ukažte svou lásku k jídlu. Vyberte v našem obchodě jakýkoliv kus nádobí a napište k nám na Facebook pod příspěvek, co byste v něm své druhé polovičce na Valentýna uvařili.

valentyn1

 

Nevíte si rady? Napovíme vám. Upekli byste svému miláčkovi rádi kuře? Napište název receptu (třeba "Kuře alá bažant") a k němu přidejte odkaz na nějaké nádobí z našeho e-shopu.

Příspěvek, který na našem Facebooku získá nejvíc lajků, odměníme romantickým valentýnským balíčkem.


VÝHRA:
Černý pekáč na kačenu se skleněným víkem Granit v ceně 2 220 Kč + láhev sektu a svíčky

pekáčChcete vyhrát? Čtěte dál!

 

Jak se můžu soutěže zúčastnit?

Je to jednoduché, napište nám odpověď na Facebook. :)

Jak zvýším svou šanci na výhru?

Vyhraje komentář, který na našem profilu získá nejvíc lajků. Můžete oslnit humorem, originalitou i receptem, po kterém se všem budou sbíhat sliny. Můžete soutěž propagovat i mezi svými přáteli a získat od nich hlasy.

LAJKUJTE, SDÍLEJTE, PIŠTE!

Přejeme vám v soutěži hodně štěstí

CHCI VYHRÁT >>> facebook-icon-logo-vector


Pravidla soutěže

Tato pravidla závazně upravují podmínky a průběh soutěže určené návštěvníkům Facebooku.

1. pořadatel soutěže

Pořadatelem soutěže je společnost CEZARRINO, a.s, IČ: 277 58 214, DIČ: CZ 277 58 214, sídlem Mlýnská 326/13, Trnitá – Brno, zapsána v obchodního rejstříku vedeného příslušným úřadem podle §71 odst. 2 živnostenského zákona: KOS v Brně oddíl B (dále jen provozovatel).

2. organizátor soutěže

Organizátorem soutěže není Facebook, ale společnost CEZARRINO, a.s, IČ: 277 58 214, DIČ: CZ 277 58 214, sídlem Mlýnská 326/13, Trnitá – Brno, zapsána v obchodního rejstříku vedeného příslušným úřadem podle §71 odst. 2 živnostenského zákona: KOS v Brně oddíl B (dále jen provozovatel).

3. termín a místo konání soutěže

Soutěž probíhá v období od 5.2.2016 do 10.2. 2016 na území České republiky a Slovenské republiky.

4. účast v soutěži

Soutěže jsou oprávněni se účastnit osoby, které splní pravidla pro registraci do soutěže. Ze soutěže jsou předem vyloučeny osoby, které jsou v pracovním či obdobném poměru k provozovateli soutěže nebo jsou k takovým osobám ve vztahu rodinných příslušníků v přímé řadě.

5. podmínky průběhu soutěže

Podmínkou soutěže je napsat na Facebook odpověď na anketní otázku: Projděte si web Znackovenadobi.eu a napište, jaké jídlo a v jakém našem nádobí na Valentýna připravili.

6. vyhodnocení soutěže a předání výhry

O vítězi rozhodne největší počet lajků.

Odměny pro vítěze budou následující:

Vítěz získá valentýnsky romantickou sadu: Černý pekáč na kačenu se skleněným víkem Granit v ceně 2 220 Kč, láhev sektu a svíčky.

  • Ceny výherci obdrží do 14 dnů od vyhlášení výsledků. Výhra bude zaslána na smluvenou adresu. Nepřevzetí si výhry nebo nesjednání si jiného termínu zapříčiní, že výhra zůstane ve vlastnictví provozovatele a nebude soutěžícímu předána.
  • Soutěže se mohou účastnit pouze osoby starší 18 let.
  • Každý se může zúčastnit soutěže pouze s jedním videem.
7. obecná ustanovení, další podmínky, práva a povinnosti
  • Provozovatel soutěže si vyhrazuje právo soutěž kdykoliv zkrátit, prodloužit, zrušit nebo změnit její pravidla, a to bez udání důvodů.
  • Provozovatel si vyhrazuje právo rozhodovat dle svého uvážení o všech otázkách týkajících se soutěže. Nárok na výhru nelze převést na jinou osobu.
  • Změny v soutěži jsou účinné ode dne jejich zpřístupnění na webových stránkách provozovatele.
  • Provozovatel je oprávněn kontrolovat dodržování podmínek soutěže. Veškeré stížnosti a případné spory spojené se soutěží posuzuje a s konečnou platností řeší provozovatel.
  • Provozovatel je oprávněn vyřadit ze soutěže účastníka, který porušil její pravidla nebo nesplnil podmínky pro přiznání výhry. V takovém případě nebude výherci výhra předána.
8. osobnostní práva a osobní údaje
  • Účast v soutěži je dobrovolná. Účastí v soutěži vyjadřuje účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, svůj souhlas se zpracováním osobních údajů poskytnutých v rámci soutěže provozovateli.
  • Dále účastník souhlasí s tím, že v médiích, na webových stánkách, propagačních a reklamních materiálech provozovatele mohou být zveřejňovány osobní a jiné registrované údaje, eventuálně obrazové záznamy výherců soutěže, k jejichž pořízení dávají soutěžitelé přihlášením do soutěže (registrací) souhlas.
9. zveřejnění pravidel

Pravidla soutěže a výherci budou zveřejněni na webových stránkách www.znackovenadobi.eu a Facebook Znackovenadobi.eu.

 

Soutěže.cz a na Websoutěže.cz