Grilovací sáčky 2ks

Kód: GS2
159 Kč 131,40 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
  • Grilovací sáčky z PTFE
  • vhodné pro přípravu toastů a zabraňující znečištění toasterů
  • Grilovací sáčky o rozměru 20 × 20 cm - 2 kusy
  • Používání grilovacích sáčků uchová vaše kontaktní grily čisté, není potřeba gril škrabat, nepřipalují se malé mastné kusy. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Grilovací sáčky znáte z TV

Byli jsme v Tipech ptáka Loskutáka

Návod na použití: Před prvním použitím grilovací sáčky očistěte hadříkem. Zahřejte kontaktní gril a suroviny vložte do sáčku. Není potřeba přidávat jakékoli tuky. Vložte grilovací sáčky se surovinami do toasteru, sandwichovače nebo na gril (můžete použít i na pánev nebo do zapékací misky). Grilovací sáček nesmí být zavřený a otvor sáčku musí přesahovat před přední stranu grilu, aby mohla unikat pára. Zavřete gril a začněte grilovat.

Doba přípravy pokrmů je shodná jako bez sáčku. Potraviny není možné připálit, protože sáčky jsou 100% antiadhesivní. Po skončení grilování vyndejte grilovací sáček z grilu (pozor potraviny jsou horké), vyndejte potraviny na talíř. Grilovací sáček převraťte a utřete nebo umyjte a schovejte na další použití. Tipy: ideální pro grilování případně pro přípravu zappečených toastů, 

Upozornění:

POZOR při sejmutí sáčku z grilu, potraviny uvnitř sáčku jsou horké a ze sáčku uniká horká pára. Nepoužívejte uvnitř sáčku žádné roztoky. Přímý kontakt grilovacího sáčku se spirálou případně s přímým ohněm sáček poškodí, stejně tak jako ostré předměty. NEPOUŽÍVEJTE POŠKOZENÉ SÁČKY. Grilovací sáčky jsou vyrobeny ze speciálního teplovzdorného materiálu, prosím, nepoužívejte žádné jiné sáčky pro tento účel! Grilovací sáčky jsou vhodné pro všechny typy kontaktních grilů, tostery, sandwichovače, pánve a trouby.

Snadné čištění. Vícenásobné použití / asi 20x/.

Rozměr: 20 × 20 cm Balení obsahuje 2 ks grilovacích sáčků:

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky
Hmotnost: 0.1 kg

IMCG Grilling Bags

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
1x
3
2x
2
1x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: